• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

255 40 r18 Lastik Fiyatları

Binek araç tipinde GoodYear ve Pirelli gibi ünlü markaların 255 40 R18 ebatlarında ürettiği lastikler, güvenli ve hızlı bir sürüş imkanı veriyor.


Aracınız için lastik seçiminde dikkat edeceğiniz ilk nokta lastik ebatları oluyor. Araç türlerine göre değişen lastik ebatları arasında aracınıza uygun lastik modelini seçmeniz için taban genişliği ve kesit oranı gibi bilgileri bilmeniz gerekiyor. Binek araç tipi için taban genişliği 255, kesit oranı 40 ve jant çapı 18 ebatlarındaki lastikleri kolayca bulabilirsiniz.


Ünlü markaların yaz lastiği olarak ürettiği 255 40 R18 ebatlarındaki lastik modeli farklı markalara göre cazip fiyat aralıklarına sahip. Bunun yanında spor ve lüks araçlar için 255 40 R18 ebatlarında üretilen lastik modeli, başarılı viraj alma ve hızlı sürüşler için ideal özelliklere sahip.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları