• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

255 35 r18 Lastik Fiyatları

Yol koşullarına uygun lastik seçmenin masraflı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her bütçeye uygun kış ve yaz lastiği bulmak artık mümkün.


Kış bastırdı ve siz hala aracınıza uygun bir lastik almadıysanız önereceğimiz kış lastiğini inceleyebilirsiniz. Islak ve kuru zeminlerde gösterdiği üstün kavrama gücü ile beklenmeyen hava değişimlerinde dahi güvenilir yol sürüşü sağlıyor. Yaz aylarında kullanabilmeniz için önereceğimiz yaz lastiği ise Pirelli PZero. Spor ve yüksek güçteki araçlarınız için kullanabileceğiniz bu özel lastik, orta ölçekteki güçlü araçlar için de kolaylıkla kullanılabilir. Asimetrik sırt deseni ile kuru ve ıslak zeminlerde mükemmel yol tutuşu sağlar.


İki lastik de ayrı ayrı yaz ve kış mevsiminde, güvenle kullanabilmeniz için tasarlandı. Bu ürünleri ve daha birçok lastik çeşidini incelemek ve fiyat kıyaslaması yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları