• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

255 30 r20 Lastik Fiyatları

Spor otomobiliniz için yaz lastiğinde mükemmel seçim Michelin Pilot Super Sport. Kaliteli lastiğin özelliklerini, fiyatını inceleyebilirsiniz.


Aracımızın performansını en üst düzeye çıkarmasını istediğimiz lastik arayışında, sürekli kullandığımız ya da güvenilir olduğuna inandığımız markalar bize kolaylık sunuyor. Spor ve yüksek performanslı otomobiller için üretilmiş yaz lastiği Michelin Pilot Super Sport, çetin yol koşullarında dahi bize mükemmel yol tutuşu sunuyor.


Islak yollarda fren mesafesini 3 metre kısaltıyor. Kuru yol tutuşu ise mükemmel. Lastik kısmının sağ ve sol tarafındaki parçaları arasında iki farklı kauçuk bileşeni kullanılarak yeni bir dağıtım metodu uygulanıyor. Bu sayede virajlarda üstün performans gösterirken sulu zeminde su tahliye görevini en iyi şekilde yerine getiriyor.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları