• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

225 75 r15 Lastik Fiyatları

Kış boyunca sizi yarı yolda bırakmayan, buzda ve karda üstün performans gösteren kavrama gücü ile GoodYear kış lastiği fiyatlarını inceleyebilirsiniz.


Uzun uğraşlar sonucu özelliklerini ve fiyat skalasını gözden geçirerek aracımıza taktığımız lastiklerin kış boyunca bize güvenli sürüş keyfi yaşatmasını isteriz. Buzda ve karda üstün performans gösteren, sizi asla yarı yolda bırakmayacak GoodYear Wrangler Ultragrip kış lastiği tam da aradığınız ürün.


Bir kış lastiğinden beklenen bütün özelliklere fazlası ile sahip olan mükemmel GoodYear Wrangler Ultragrip, tüm kış boyunca suda kızaklama direnci gösteren bu lastiği 4x4 aracınızda kullanabilirsiniz.


Bu kış lastiği, arazi alanlarında rahat hareket etmenizi sağlarken sırtındaki geniş olukları ile kızaklamayı önlüyor. Omuz blokları, çamurlu ve karlı yolda hızla yol alabilmek için suyu boşaltmaya yönelik tasarlanmış. Siz de GoodYear kış lastiklerini detaylı olarak incelemek, aracınıza uygun lastiği bulmak ve fiyatlarını karşılaştırmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları