• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

215 65 r15 Lastik Fiyatları

Binek araç tipinin yanı sıra ticari araçlarda da kullanılabilen 215 65 R15 ebatlarındaki lastik modeli, modern tasarımı ile cazip fiyatlara sahip. Binek aracınıza uygun lastiği seçmek için aracınızın taban genişliği, kesit oranı ve jant çapı gibi lastik özelliklerini bilmelisiniz. Yaz ve kış şartlarına uygun olarak 215 taban genişliği, 65 kesit oranı ve 15 jant çapı ebatları ile aradığınız lastik modelini ünlü markalar arasında bulabilirsiniz.


Michelin, Pirelli ve Petlas gibi ünlü markaların 215 65 R15 ebatlarında ürettiği lastik modelleri aracınızın ihtiyacına göre cazip fiyatlara sahip.


Bunun yanında AB standartlarında başarısını kanıtlayan Michelin’in hafif ticari araçlarda da kullanılabilen 215 65 R15 ebatlarındaki lastik modeli, yaz aylarında ağır yükler altında güvenli bir sürüş vaat ediyor.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları