• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

215 45 r18 Lastik Fiyatları

Lastik alırken birçok ürünün özelliklerini, fiyatlarını kıyaslayarak uygun olanı seçeriz. İşte, sizin için seçtiğimiz yaz lastiklerinden bazıları.


Yaz lastiğinde beklenti, mevsimin getirdiği kuru ve ıslak zeminlerde üstün yol tutuşu, kısa frenleme mesafesinin sağlanmasıdır. Bu özellikler bütününde fiyat arayışına cevap olarak size üç farklı markanın lastiklerini öneriyoruz.


İlk olarak Falken markası, binek aracınız için uygun olan bu lastik, bir yaz lastiğinden beklenen tüm özelliklere sahip. Diğer bir lastik Petlas Velox Sport. Yine binek araçlar için üretilmiş lastiğin kuvvetli omuz deseni, suda kızaklama riskini en düşük seviyeye indiriyor.


Son yaz lastiğimiz ise, Pirelli Cinturato P7 Binek araçlar için bu yaz lastiği sağladığı enerji tasarrufu ile çevre dostu. Pirelli’nin de ilk “yeşil performans” lastiği olarak ön plana çıkıyor. Ürünleri yakından incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları