• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

195 65 r14 Lastik Fiyatları

Yaz mevsiminde yol şartlarına göre lastik seçimi önemli. Henüz aracınıza yaz lastiğinizi takmadıysanız Michelin ile yolların keyfine varacaksınız.


Yaz mevsimi, yollarda kuru ve ıslak bir zemin yaratır. Bu yollar için özel olarak tasarlanmış lastikleri seçmek, kayma risklerini azaltmak ve kısa fren mesafesini sağlayabilmek için önemli. İşte, bu yüzden Michelin güvencesi ile bir yaz lastiğine sahip olarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.


Michelin Energy Saver GRNX 195 65 R14 lastik fiyatları 222.35 TL’den satışa sunuluyor. Michelin’in bu lastiği, %100 yeni nesil silika bileşen özelliği sayesinde, ıslak zeminlerde mükemmel yol tutuşu sağlayarak yakıt tüketiminizi azaltıyor. Böylece, hem bütçenize katkıda bulunuyor hem de çevreci bir tutum sergiliyor olacaksınız.


Michelin, sizin yol güvenliğinizi ve geleceğinizi düşünüyor. Enerji tasarrufunu minimuma indiren ve yaz aylarında yollarda rahatça seyahat edebilmeniz için size önerdiğimiz Michelin Energy Saver’ı tercih edebilirsiniz. Daha fazla ürün çeşidi ve fiyat bilgisi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları