• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Teslimat Hakkında Duyuru!


Kargo firmalarının 1 Mayıs tarihinde kapalı olması sebebiyle 28 Nisan 15:00'ten itibaren vereceğiniz siparişler 2 Mayıs Salı gününden itibaren sevk edilebilecektir.

81 ilde yer alan 600den fazla KolayOto Montaj Noktasının calışma saatlerini montaj noktalarımız arasından inceleyebilirsiniz.

Lassa Atracta

Lassa Atracta

 

Lassa Atracta

Lassa Atracta, Lassa'nın üstün performans ve ekonomiyi bir araya getirerek geliştirmiş olduğu yaz lastiğidir. Lassa Atracta lastiklerinin geliştirilmiş olan asimetrik sırt deseni sayesinde maksimum yol tutuşu, direksiyon hakimiyeti, ıslak zeminde üstün çekiş gücü, uzun ömürlü kullanım ve kısa fren mesafesi sağlamaktadır. Düşük yuvarlanma direnci özelliği ile de yakıtta tasarruf sağlamaktadır. Sırt desenindeki gelişmiş bloklar sayesinde sessiz bir sürüş keyfi sağlarken, gelişmiş gövde profili sayesinde de darbelere ve sarsıntılara karşı güvenli bir sürüş sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Lassa Atracta lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 600+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 600'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!